Aannemers


Van Wezemael

Hans Van Wezemael

Woestijnstraat 25, 2880 Bornem


Tel 03 889 25 40
Fax 03 889 91 02
cynthia@bouwbedrijfvanwezemael.be
www.bouwbedrijfvanwezemael.be


 

Advocaten


Cazimir Advocaten

Tim Melis

Vijfhoekstraat 40 bus C, 1800 Vilvoorde


Tel 02 255 87 00
Fax 02 255 87 05
info@cazimir.be
www.cazimir.be


Marlex Advocaten

Gregory Vermaercke

Dirk Martensstraat 23, 8200 Brugge


Tel 050/832.038
Fax 050/832.036
gregory.vermaercke@marlex.be
www.marlex.be


Ryckbost & Ryckbost Advocaten

Donatienne Ryckbost

Eufr. Beernaertstraat 80, 8400 Oostende


Tel 059/551.045
Fax 059/551.049
donatienne.ryckbost@advocatenryckbost.be


Stibbe

Jan Bouckaert

Central Plaza, Loksumstraat 25, 1000 Brussel


Tel 02/533.51.63
Fax 02/533.56.85
jan.bouckaert@stibbe.com


 

Architecten

Architectuur – , Landschap – & restauratieatelier Ferfers

Architect Thierry Ferfers

Stokerij Betsberg, Geraardsbergsesteenweg 31/7, 9860 Oosterzele-Landskouter


Tel 09/362.14.50
GSM 0485/35.08.59
Fax 09/362.14.50
ferfers@skynet.be

Le Vostre bvba

Nicolas de Villenfagne (directeur)

Landschapsarchitecten en Urbanisten

GSM +32.474.59.73.80
n.devillenfagne@levostre.be


 

Bosbeheer


Dienstencentrum voor bosbouw

Geert Bruynseels

Tervuursesteenweg 663 Bus 1, 1982 Elewijt


Tel 015/346.068
GSM 0475/712.723
Fax 015/346.069
info@dcb-net.be
www.dcb-net.be


 

Landgoed beheer


Agriland

Martin De Cock

Pasteurlaan 23, 1300 Waver


Tel 010/232.900
agriland@skynet.be
www.agriland.be


Huyghebaert & Mommens

Alexis Mommens

Kortrijksestraat 26, 8020 Oostkamp


Tel 050/825.291
Fax 050/826.599
alexis@mommens.be
www.mommens.be


Terra Estates


Postel 50
2400 Mol


Tel +32 (0)14 37.73.07
info@terra-estates.be
www.terra-estates.be


 

Milieu consultants


De Vijfde bvba

Wim Alaerts

Linkhoutstraat 173, 3560 Linkhout (Lummen)


Tel 013/267.389
GSM 0474/731.706
wim.alaerts@d5d.be
www.d5d.be


Mieco-effect bvba

Mischa Indeherberg

Vroentestraat 12, 3290 Schaffen-Diest


Tel 013/530.074
GSM 0473/735.677
Info@miecoeffect.be


 

Bos-, natuur- & milieu consultants


Corridor

Stefanie Pype

Steenweg Deinze 195
9810 Nazareth


GSM +32 (0) 498 72 15 13
info@corridor.land
corridor.land


eco-scan bvba

Marie-Alix Vandenabeele

Industrieweg 114H, 9032 Gent (Wondelgem)


Tel 09 265 74 06
Fax 09 265 74 05
mv@eco-scan.be
www.eco-scan.be


Landmax

Raf Kempen & Sander Jansens

Industriezone Klein Gent
Welvaartstraat 22 bus 12
2200 Herentals


Tel +32 14 26 25 00
GSM Raf: 0493 61 88 69 / Sander: 0475 91 45 88
info@landmax.be
www.landmax.be


 

Vastgoed

Agro Vastgoed

Danny De Pauw

Kantoor: Stationsstraat 94/A0, 9990 Maldegem
Maatsch zetel : Ruiffeleindestraat 13, 8553 Otegem


Jo Mullie (0477525782)
Jo@agrovastgoed.be

Tel 050/718839
GSM 0475555834
info@agrovastgoed.be