Advocaten


Cazimir Advocaten

Tim Melis

Vijfhoekstraat 40 bus C, 1800 Vilvoorde


Tel 02 255 87 00
Fax 02 255 87 05
info@cazimir.be
www.cazimir.be/


Marlex Advocaten

Gregory Vermaercke

Dirk Martensstraat 23, 8200 Brugge


Tel 050/832.038
Fax 050/832.036
gregory.vermaercke@marlex.be
www.marlex.be/

Meersman & Van Keer


Willem Tellstraat 22, 9000 Gent


Tel +32 92 25 80 30
Fax +32 92 25 73 26
meersman.vankeer@adv-mvk.be
www.adv-mvk.be/


Ryckbost & Ryckbost Advocaten

Donatienne Ryckbost

Eufr. Beernaertstraat 80, 8400 Oostende


Tel 059/551.045
Fax 059/551.049
donatienne.ryckbost@advocatenryckbost.be


Stibbe

Jan Bouckaert

Central Plaza, Loksumstraat 25, 1000 Brussel


Tel 02/533.51.63
Fax 02/533.56.85
jan.bouckaert@stibbe.com


Architecten

Architectuur – , Landschap – & restauratieatelier Ferfers

Architect Thierry Ferfers

Stokerij Betsberg, Geraardsbergsesteenweg 31/7, 9860 Oosterzele-Landskouter


Tel 09/362.14.50
GSM 0485/35.08.59
Fax 09/362.14.50
ferfers@skynet.be

Le Vostre bvba

Nicolas de Villenfagne (directeur)

Landschapsarchitecten en Urbanisten

GSM +32.474.59.73.80
n.devillenfagne@levostre.be


Bosbeheer

No items found

Landgoed beheer


Agriland

Martin De Cock

Pasteurlaan 23, 1300 Waver


Tel 010/232.900
agriland@skynet.be
www.agriland.be/


Huyghebaert & Mommens

Alexis Mommens

Kortrijksestraat 26, 8020 Oostkamp


Tel 050/825.291
Fax 050/826.599
alexis@mommens.be
www.mommens.be/


Terra Estates


Postel 50
2400 Mol


Tel +32 (0)14 37.73.07
info@terra-estates.be
www.terra-estates.be/


Milieu consultants


De Vijfde bvba

Wim Alaerts

Linkhoutstraat 173, 3560 Linkhout (Lummen)


Tel 013/267.389
GSM 0474/731.706
wim.alaerts@d5d.be
www.d5d.be/


Bos-, natuur- & milieu consultants


eco-scan bvba

Marie-Alix Vandenabeele

Industrieweg 114H, 9032 Gent (Wondelgem)


Tel 09 265 74 06
Fax 09 265 74 05
mv@eco-scan.be
www.eco-scan.be/


Landmax

Raf Kempen & Sander Jansens

Industriezone Klein Gent
Welvaartstraat 22 bus 12
2200 Herentals


Tel +32 14 26 25 00
GSM Raf: 0493 61 88 69 / Sander: 0475 91 45 88
info@landmax.be
www.landmax.be/


Mieco-effect bvba

Mischa Indeherberg

Vroentestraat 12, 3290 Schaffen-Diest


Tel +32 1332 89 19
GSM +32 473 73 56 77
Info@miecoeffect.be
miecoeffect.jimdo.com/


Vastgoed

Agro Vastgoed

Danny De Pauw

Kantoor: Stationsstraat 94/A0, 9990 Maldegem
Maatsch zetel : Ruiffeleindestraat 13, 8553 Otegem


Jo Mullie (0477525782)
Jo@agrovastgoed.be

Tel 050/718839
GSM 0475555834
info@agrovastgoed.be


Country-Estates

Charles Lambrechts

Boulevard du Régent 40
1000 Bruxelles


Tel +32 (0)2 640 00 61
GSM +32 479 35 18 12
charles@country-estates.be
www.country-estates.be/

Vanhove vastgoed & advies

Geert Vanhove

Passtraat 268, 9100 Sint-Niklaas


GSM +32 474 04 01 11
info@vanhovevastgoed.be
vanhovevastgoed.be/